Quady. Film Going ON! Czyli zabawa dużych chłopców.

Going ON! Nowy film mojego kolegi. Quady

Nie od dzisiaj wiadomo że chłopaki mają przeróżne pasje i zajawki. Tym razem coś dla naprawdę wytrwałych. Quady. Mój dobry kolega ostatnio udostępnił na Youtube nowy film na którym wraz z kolegami ujeżdżają “stalowe rumaki” zwane potocznie Quadami. Yamaha Grizzly 700 bo tego właśnie sprzętu używają to bardzo dzielna sprawdzona Japońska konstrukcja która udoskonalana jest od 1998 roku. W tym to właśnie roku po raz pierwszy w USA światło dzienne ujżała Yamaha Grizzly 600. Chłopaki jeżdżą na Grizzly 700 EFI silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa. SIlnik jednocylindrowy chłodzony cieczą generuje 34KW mocy i naprawdę daje dużo frajdy z jazdy. Zobaczcie film sami:

Film naprawę godny uwagi. Widać jak ciężka czasem może być jazda na Quadzie. Dużo pomagają koledzy ale nasi dzielni bohaterowie potrafią też radzić sobie sami w bardzo trudnych sytuacjach. No i technika czasami przycodzi tu z pomocą. Każdy quad posiada przynajmniej jedną wyciągarkę więc wystarczy tylko jakieś drzewo w okolicy.

Zachęcam do polubienia i zasubskrybowania kanału kolegi. Z tego co wiem w przyszłości planowane są kolejne odsłony quadowych wzmagań. Więc obserwujcie jeżeli choć trochę jesteście zainteresowani tą tematyką.

Szukajcie – znajdziecie czyli Twitter @T_Szczerbicki #tomaszszczerbicki
Tomasz Szczerbicki
https://www.facebook.com/tomasz.szczerbicki.5
https://plus.google.com/u/0/106319698148660186983/