100% adrenaliny błoto pot i wydłubane quady. Czyli jak się bawią w kanadzie (2 x VIDEO)

Błoto pot i mega wydłubane quady. Czyli historia o tym jak się bawią panie i panowie w kanadzie.

Ja wiem powiecie ze Kanada to duży i dziki kraj że jak pójdziesz w stronę północy to napewno nie trafisz na żadnych żywych ludzi i tak dalej ale nie o tym dzisiaj. Z racji tego że strona ta poświęcona jest także motoryzacji a to co zobaczycie jest z tym związane postanowiłem się z wami podzielić tym można by powiedzieć znaleziskiem.

Quady są fajne pamiętajcie o tym !
Quady są fajne pamiętajcie o tym !

Otóż przemierzając przepastne zasoby internetu w poszukiwaniu informacjna temat quadów które poniekąd są znienawidzone w naszym pięknym kraju nad wisłą natrafiłem na kanał jednego z użytkowników na popularnym serwisie który wszyscy znają czyli YOUTUBE. Oczom moim się ukazał magiczny obraz bezkresnego zalesionego (czasami nie tylko) pustkowia pełnego wody i błota gdzie cała banda facetów (czasami trafiają się też panie oraz panowie z dziećmi więc to nie zabawa dla dzików) jedzie na swoich przerobionych maszynach. WIdoki nieziemskie odgłosy wydoywające się z dłubniętych i modowanych również nie pozostawiają niczego do życzenia generalnie bajka. Po obejrzeniu kilku filmów ku mojemu zdziwieniu okazało się że w kanadzie (jak również w USA) mają normalnie powyznaczane szlaki dla quadów poprzez parki narodowe i inne miejsca po to żeby ludzie mogli oddawać się swojej pasji jednocześnie nie niszcząc środowiska naturalnego.

Jak to wygląda zobaczcie sami. Pod filmem kilka przemyśleń a na razie miłego oglądania.

Więc widzicie tak to wygląda. Uśmiechnięci zmęczeni ubłoceni i mokrzy ale mają z tego mega wielką frajdę cieszą się że jest weekend że mogą sie zobaczyć i potaplać quadami w błocie i jak widać to na filmie nie tylko.

Cóż w tym takiego fascynującego ? Sam trochę jeżdżę na quadzie i powiem wam że jest coś magicznego w tym ale.

Teraz pewnie znajdzie się cała rzesza osób które powiedzą ze to wariaci zabójcy etc.

Tak po części się zgodzę ponieważ nie wszyscy (kierowcy czy motocykliści również) są świadomi zagrożenia jakie za sobą niesie nieodpowiedzialne użytkowanie pojazdów które ważą dużo jeżdżą bardzo szybko i czasami mogą być nie do końca przewidywalne bo różne można spotkać warunki na drodze jak i w lesie.

Ludzie z którymi jeżdżę na wyprawy są odpowiedzialni nie chlapią przechodzących obok błotem nie mijają ludzi na centymetry i tak dalej. Robią to z głową i poszanowaniem tego że nie każdy musi lubić dzikie czterokołowe rumaki. Pamiętajcie ze nie każdy który jeździ quadem to idiota który jedzie na wrzosowisko albo pomiędzy drzewa lub na polanę i kręci “bąki” aż mu się paliwo w zbiorniku jego quada skończy. NIe należy generalizować chociaż przeż tą garstkę która właśnie przez takie zachowania robi czarny PR dla quadów prawdziwi pasjonaci quadów quadowcy którzy nie popisują się swoimi umiejętnościami cierpią bo ludzie patrzą na okrągło.

Quady są fajne pamiętajcie o tym !!!

Szukajcie – znajdziecie czyli Twitter @T_Szczerbicki #tomaszszczerbicki
Tomasz Szczerbicki
https://www.facebook.com/tomasz.szczerbicki.5
https://plus.google.com/u/0/106319698148660186983/